Kevtris

Kevtris 2.0

Umarł Tetris niech żyje Kevtris

Zalety

  • Dobra grafika i grywalność
  • Wiele trybów i poziomów trudności
  • Możliwość pobrania listy wyników z internetu

Wady

  • Brak

Doskonały
9
Kevtris to darmowa, mobilna wersja Tetris, prawdopodobnie najpopularniejszej gry na świecie. Obowiązkowa pozycja dla maniaka mobilnych gier logicznych.

Tetris to gra, która wzbudziła wiele emocji i odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Dodatkowe kontrowersje i perypetie autora walczącego o prawa autorskie przysporzyły jej jeszcze większej popularności. W krótkim czasie Tetris doczekał się wersji na ogromną ilość platform, również mobilnych. Jedną z nich jest właśnie Kevtris.

Zasady są te same co w sowieckim pierwowzorze. Spadające klocki trzeba układać tak aby zabudować całą wolna przestrzeń. Możliwa jest modyfikacja oryginalnych zasad. Gra w trybie "Wacky Blocks" dostarcza niekonwencjonalnych kształtów klocków, zaś spadające strzałki w "Slider" umożliwiają przesuwanie klocków leżących na dole. Możliwe jest połączenie tych dwóch trybów w "Wacky Slider".

W Kevtris można włączyć podpowiedzi, gra wskazuje wtedy gdzie spocznie spadający klocek. Istnieje możliwość regulacji szybkości reakcji klawiszy kontrolnych oraz zmiana poziomu trudności. Możesz również zmierzyć się z innymi graczami aktualizując listę wyników z internetu. Grywalności dodaje atrakcyjna szata graficzna: mieniące się kolorowe klocki oraz różne obrazki wyświetlane w tle.

Kevtris to nowoczesna, kolorowa i pełna nowych opcji wersja Tetris. Umili Ci podróż autobusem lub zrelaksuje w poczekalni u dentysty.

Najczęściej pobierane Strategiczne na windowsmobile

Więcej

Opinie użytkowników o Kevtris

Sponsorowany×