Kevtris

Kevtris dla Windows Mobile

Umarł Tetris niech żyje Kevtris

Kevtris to darmowa, mobilna wersja Tetris, prawdopodobnie najpopularniejszej gry na świecie. Obowiązkowa pozycja dla maniaka mobilnych gier logicznych.Tetris to gra, która wzbudziła wiele emocji i odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika i grywalność
  • Wiele trybów i poziomów trudności
  • Możliwość pobrania listy wyników z internetu

Wady

  • Brak

Doskonały
9
Kevtris to darmowa, mobilna wersja Tetris, prawdopodobnie najpopularniejszej gry na świecie. Obowiązkowa pozycja dla maniaka mobilnych gier logicznych.

Tetris to gra, która wzbudziła wiele emocji i odniosła ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Dodatkowe kontrowersje i perypetie autora walczącego o prawa autorskie przysporzyły jej jeszcze większej popularności. W krótkim czasie Tetris doczekał się wersji na ogromną ilość platform, również mobilnych. Jedną z nich jest właśnie Kevtris.

Zasady są te same co w sowieckim pierwowzorze. Spadające klocki trzeba układać tak aby zabudować całą wolna przestrzeń. Możliwa jest modyfikacja oryginalnych zasad. Gra w trybie "Wacky Blocks" dostarcza niekonwencjonalnych kształtów klocków, zaś spadające strzałki w "Slider" umożliwiają przesuwanie klocków leżących na dole. Możliwe jest połączenie tych dwóch trybów w "Wacky Slider".

W Kevtris można włączyć podpowiedzi, gra wskazuje wtedy gdzie spocznie spadający klocek. Istnieje możliwość regulacji szybkości reakcji klawiszy kontrolnych oraz zmiana poziomu trudności. Możesz również zmierzyć się z innymi graczami aktualizując listę wyników z internetu. Grywalności dodaje atrakcyjna szata graficzna: mieniące się kolorowe klocki oraz różne obrazki wyświetlane w tle.

Kevtris to nowoczesna, kolorowa i pełna nowych opcji wersja Tetris. Umili Ci podróż autobusem lub zrelaksuje w poczekalni u dentysty.

Najczęściej pobierane Strategiczne na windowsmobile

Opinie użytkowników o Kevtris

Sponsorowany×